DELFIN DEVA 400 DRESSEUSE
DELFIN DEVA 400 BASIC
De delfin deva 400 basic is een compacte, professionele dresseermachine voor het nauwkeurig vormen en doseren van zachte en halfvaste deegsoorten. Het toestel is geschikt voor onder andere koekjes, spritzen, zanddeegproducten en andere gedresseerde bakkerijproducten op bakplaten van 400x600mm. De doseerrollen en plaattransportband worden elektronisch aangestuurd. Hierdoor kunnen de doseersnelheid, doseertijd en verplaatsing van de bakplaat nauwkeurig worden aangepast aan het gewenste product. De instelbare terugloop van de doseerrollen beperkt nadruppelen en zorgt voor een nette productvorm. Onderdelen die met het deeg in contact komen, kunnen snel worden gedemonteerd. Dit vereenvoudigt de reiniging en maakt een vlotte productwissel mogelijk.
DELFIN ESLA 600 DRESSEUSE
DELFIN ESLA 600
De delfin esla 600 is een krachtige en veelzijdige dresseermachine voor de automatische productie van koekjes, soezen, eclairs, meringues, macarons en andere gedresseerde bakkerijproducten. Dankij de werkbreedte van 600 mm is het toestel geschikt voor bakplaten van 600x800 mm en voor middelgrote tot grote productievolumes. Afhankelijk van de gemonteerde doseerkop kan de esla 600 vast of roterend dresseren, producten met draad snijden en vloeibare of zachte massa's doseren. De verticaal beweegbare tafel maakt bovendien overlappende, piramidevormige en meerlagige producten mogelijk. Alle instellingen worden beheerd via het 7-inch kleurentouchscreen. Hierop kunnen onder andere de doseerhoeveelheid, snelheid, plaatafstand en tafelhoogte worden ingesteld. Recepten kunnen worden opgeslagen, zodat productwissels snel en reproduceerbaar verlopen.
DELFIN MINO 400 DRESSEUSE
DELFIN MINO 400
De delfin mino 400 is een compacte en veelzijdige dresseermachine voor de automatische productie van zoete en hartige bakkerijproducten. Het toestel vervangt een groot deel van het handmatige werk met de spuitzak en zorgt voor nauwkeurige, gelijkmatige en herhaalbare doseringen. Met de juiste doseerkop kan de mino 400 onder andere eclairs, soezen, macarons, meringues, koekjes en biscuitlagen produceren. Ook het vullen van kleine vormen en het doseren van crèmes, confituur, sauzen en zachte massa's is mogelijk. Roterende spuitkoppen maken bovendien excentrische en gedraaide koekjesvormen mogelijk. Via het 7-inch kleurentouchscreen worden de doseerhoeveelheid, snelheid, plaatafstand en transportbeweging ingesteld. De machine detecteert de bakplaat automatisch en start vervolgens de ingestelde doseercyclus. Maximaal 400 programma's kunnen worden opgeslagen voor snelle en reproduceerbare productwissels. Kan tot 45kg per uur produceren.
TOURNANT ELEKTRIQUE D 24CM
MART SPINNER
De martellato spinner is een compacte elektrische draaiplaat voor het nauwkeurig decoreren en afwerken van taarten, gebak en chocoladecreaties. Dankzij de automatische rotatie blijven beide handen vrij om glazuur, crème, chocolade en andere decoraties gelijkmatig aan te brengen. De draaisnelheid is traploos regelbaar van 1 tot 80 omwentelingen per minuut. Ook de draairichting kan worden ingesteld op links- of rechtsom. De geïntergreerde ledverlichting wordt sterker naarmate de draaisnelheid wordt verhoogd. Een antislipplaat houdt de taart tijdens het decoreren stevig op zijn plaats. Kan belast worden met een taart tot 15kg